0262 325 66 53
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

       İNFORM UPS VE TEKSAN JENERATÖR DOĞU MARMARA-BATI KARADENİZ BÖLGESİ SATIŞ&SERVİS

            Yetkili bayisi olarak faaliyet göstermektedir.
Teknik Hizmet departmanımız genç, dinamik, eğitimli kadrosu ile müşteri beklentilerini ve sınırsız müşteri memnuniyetini karşılamak üzere 365 gün / 24 saat talep edilecek her türlü servisi müşterilerimize sunmaktadır.
Müşteri memnuniyetini kendimize amaç edindik. Bu sebeple müşterilerin enerji problemlerini çözmek ve sahip olduğu bilgi birikimini müşterileri ile paylaşmak, temel çalışma ilkemiz olmuştur.
Firmamız Kesintisiz güç kaynakları başta olmak üzere, GSM ve telekomünikasyon sektöründe kullanılan özel enerji sistemleri, doğrultucular, 19’’ Rack kabinleri, otomatik ve statik voltaj regülatörleri, alçak gerilim panoları, IT Hastane sistemleri, aktif harmonik filtre, barkotlu sistem terazileri, basküller, transformatörler, elektronik kartlar, enerji tasarruf sistemleri, yenilenebilir enerji sistemleri, aküler vb. ürünlerin satışını sunmakta ve her türlü özel projeye cevap verebilmektedir.
Her anı Kalite Müdürlüğünce denetlenerek standardizasyon sağlanan İnform ürünleri; ISO-9001: 2008, ISO 14001, CE, ROHS, GOST, Soncap,TSE ve TSEK kalite belgelerine sahiptir. Toplam Kalite Yönetimi ilkeleri ve koşulsuz müşteri memnuniyeti beklentisi, üretimin her anında kusursuzluğun temelini oluşturmaktadır.

“Kaliteli Hizmet Anlayışı” ve “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ile GAMATECH, sunduğu kurumsal çözümlerle merkez İzmit / KOCAELİ olmak üzere marmara bölgesinde bir çok şirket ve kurumun da çözüm ortağıdır.